Opakovací lekce

Možná už jste nějaký čas necvičily, možná cvičíte pravidelně. Zvu Vás všechny na online opakovací lekci Hormonální jógy pro ženy.

Opakovací lekce tedy není pro začátečnice, ale pouze pro Vás, které jste absolvovaly kurz (i u jiných lektorek). Uvidíme se přes kameru, kde Vás budu moci i opravit.

Kdo máte chuť se přidat ke společnému cvičení a třeba i přijít na jinou náladu, prosím, využijte rozvrh rezervačního systému níže, kde jsou vypsány jednotlivé lekce a skrze něj se přihlaste na lekci.

Po uhrazení částky za lekci se nezapomeňte na danou lekci přihlásit. Systém nemůže vědět jaký termín Vám vyhovuje 🙂 Ve svém profilu pak najdete seznam lekci na které jste přihlášená.

Poté Vám přijde 30 minut před lekcí odkaz na živé setkání přes aplikaci Zoom.

Aplikaci Zoom je třeba nejprve nainstalovat do Vašeho zařízení vybavené kamerou (počítače, mobilu nebo tabletu). Je k dispozici pro všechny operační systémy.

Cena za lekci je 100,- Kč a trvá 60 minut.

Pokud se do pravidelného domácího cvičení přece jen nemůžete lehce dostat, vytvořila jsem 30 denní výzvu s Hormonální jógou (pro ženy), kdy Vám ob den přijde na e-mail připomínka cvičení spolu s dalšími tipy ke cvičení a nejčastějšími chybami v jednotlivých cvicích. Včetně cviků antistresových.

Přihlásit se můžete zde >>

Individuálně se věnuji ženám, které by se rády dozvěděly více nebo mají potíže s pánevním dnem či diastázou po porodu i preventivně.

Napište mi a domluvíme se jana@jojoga.cz

Facebook