Pro absolventky

Absolventkám kurzů Hormonální jógy (i u jiných lektorek) poskytuji podporu ve formě konzultací, ale i opakovacích a udržovacích lekcí.

Je zcela přirozené, že nastávají v životě období, kdy Hormonální jógu pravidelně nepraktikujeme a máme jiné priority. Pak přicházejí období, kdy bychom rády praktikovaly, ale už si nejsme jisté a tak to neustále odkládáme.

Také je možné, že jste po kurzu třeba ani pořádně cvičit nezačala a teď je Vám to líto.

Ráda bych Vás podpořila v praxi a znovu nastartovala chuť ke cvičení 🙂

Ozvěte se mi v případě potřeby konzultace, společných pravidelných lekcí na jana@jojoga.cz nebo zkuste 30 denní výzvu.

Jelikož se účinky Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues zvyšují pravidelným cvičením, připravila jsem pro absolventky seminářů a kurzů 30 denní výzvu ke cvičení.

Jedná se o sérii 22 e-mailů, která obsahuje motivaci ke cvičení. Jako bonus dostanete pro inspiraci a motivaci další zajímavé informace na nejrůznější ženská témata.

Přihlásit se může každá žena, která absolvovala seminář či kurz u jakékoli certifikované lektorky Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues.

E-maily budou vždy odkazovat na informace, které jste dostaly na semináři, tudíž v žádném případě nenahrazuje výuku sestavy.

Pokud jste tedy neabsolvovala seminář ani kurz hormonální jógy s certifikovanou lektorkou, nevyplňujte přihlašovací formulář. Děkuji za upřímnost.

Facebook