Voňavá úterý

Čich je naším nejstarším a nejvíce zanedbaným smyslem, který má však zásadní význam pro náš život. Je neuchopitelný a neměřitelný, ale ovlivňuje nás na každém kroku – v komunikaci, při navazování vztahů, ovlivní náš výkon, koncentraci i emoční ladění.
Učíme Vás, jak se svým čichem pracovat, jak ho poznávat, rozvíjet a používat tak, aby Váš život byl plnohodnotný a krásný.
Vedeme Školu Čichu, unikátní jednoroční cyklus, který Vás provede světem vůní postupně v strukturované podobě a to teoreticky i prakticky.

~ Petra Hlavatá, Rafaella – umění vůní www.rafaella.cz

Vůně jsou součástí celého mého života. Čichám ke všemu, co se mi dostane do ruky, i zdánlivě nevoňavého. Ráda se obklopuji voňavými  látkami nejrůznějších forem. Až Vonný kalendář a Škola čichu Petry Hlavaté mi dali nástroj, jak mohu vůně poznávat více vědomě a zkoumat jejich hluboký vliv na mou náladu, prožívání a žití.

Jsem šťastná, že  mohu přinést Školu čichu i k nám, do severních Čech.

Letošní forma Školy čichu 2020/2021 je v podobě večerní školy – voňavých setkání.

~ Jana Očenášková

51573467_523943914762428_5123142148648075264_n

V říjnu 2020 započne druhý ročník Školy čichu na severu Čech, v Litvínově. V Praze má Škola čichu jedenáctiletou tradici.

Voňavá úterý je forma večerní Školy čichu a má 9 setkání v prvním pololetí. V průběhu roku se seznámíte s vonnými látkami nejrůznějších forem (vykuřovadla, parfémy, vonné oleje, přírodní esence, kolínské, svaté vody, aj.) a vonnými dějinami. Škola není zaměřena pouze teoreticky, ale i prakticky k individuální kreativní tvorbě účastníků.

Můžete se zúčastnit i jednotlivých setkání. Studenti celoročního cyklu mají však přednost.

V případě nekonání akce, dostanete vonný balíček a návod jak s ním nakládat 🙂 O nic nepřijdete.

Individuální vonná typologie

a tvorba osobního parfému

Pro ty z Vás, kteří chtějí pracovat individuálně podle svých časových možností. Vystavujeme i Voňavé dárkové poukazy.

Vonná setkání pro skupiny

zpříjemněte si společný čas vůnemi

Organizujete setkání s přáteli, překvapení na oslavu, odlehčené pracovní jednání nebo teambuilding? Tvorba osobního parfému, vonná typologie, případně aromabar Vám všechny tyto aktivity mohou zpříjemnit Váš společný čas.

Facebook