Bodlinkatá podložka Pranamat

Asi každý, kdo se pohybuje na sociálních sítích někdy viděl reklamu na akupresurní podložku Pranamat. Vypadá krásně, s kvalitním provedením, výborné recenze, účinky přesně pro Vás (uvolnění, masáž, bolesti hlavy, celulitida), ale pak se podíváte na cenu a možná Vás od nákupu odradí. Úplně stejně jsem to měla já.

Bylo to začátkem června, před prázdninami, kdy jsem se rozhodla, že je strávím více s péčí o sebe. Chtěla jsem si během volna nastavit rituály, které by byly udržitelné a prospěšné. Denní praxi meditace, jógy a DNS už ve své rutině mám a dlouhou dobu toužím po masážích. Tak jsem se po jednom z příspěvků na Instagramu od Lucie Ternové, kterou uznávám jako odbornici na zdravý pohyb a je ambasadorkou Pranamat, rozhodla, že peníze do podložky investuji. Po dobu jednoho měsíce ji můžete vrátit a má záruku 5 let a když si spočítáte, kolik by Vás stály masáže za 5 let, pořád je podložka výhodnější 🙂

Podložka přišla a já se totálně zamilovala. Nejdřív je používání velmi intenzivní a opravdu pichlavé, ale během 5 minut si tělo zvykne, úžasně se uvolní a intenzivně cítíte, jak regenerujete. Můžete nejdříve zkoušet přes slabé tričko a legíny a až poté na holé tělo. Nenuťte se, řiďte se intuicí. Je to od té doby můj každodenní parťák. Ať už na delší poležení nebo i odpočinek s knížkou nebo při práci u počítače. Momentálně zkouším na ní cvičit i jógu a DNS. Je to úplně jiný rozměr a brzy dám dohromady nějaké tipy, které můžete sledovat na mém Instagramovém profilu jojoga.cz. Tady jsem nahrála na YouTube tip, jak cvičit rozcvičku Hormonální jogy na Pranamatce.

Půjčovala jsem podložku mé mamince, která byla také nadšená a dvě mé klientky si ji po vyzkoušení okamžitě koupily – ještě u mě po cvičení 🙂 Zkusila jsem tedy kontaktovat Pranamat a nabídla jim spolupráci, kterou přijali a tak jsem se také stala ambasadorkou.

A tak si můžete s mým kódem JOJOGA podložku objednat se slevou (většinou 20 % a dopravou zdarma, ale občas se naskytne sleva větší s nejrůznějšími bonusy). Případně přímo přes odkaz www.pranamat.cz/jojoga

Nepropaguji nikdy nic, co nemám sama odzkoušené a čemu nevěřím. Pranamat je skvělá.

Zanechte komentář